Obrazy

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Obrazy malowane na płótnie

Kontakt z dziełami sztuki malarskiej pozwala nam nie tylko docenić kunszt artysty oraz jego nieprzeciętne umiejętności, podziwiając zachwycający obraz. To przede wszystkim moment, w którym możemy poznać inne spojrzenie na świat, a także odnieść swoją wrażliwość i poczucie estetyki do tych oddanych przez twórcę. Często chcemy więc, by sztuka towarzyszyła nam na co dzień, poszukując znakomitych dzieł, które mogłyby stać się wspaniałym dodatkiem do naszej kolekcji albo ozdobą mieszkania. W Soltan Art Group prowadzimy więc sklep z obrazami malowanymi na płótnie, idealnymi dla pasjonatów, ale też inwestorów, architektów czy deweloperów.

Polskie malarstwo współczesne — Magdalena Malena Jankowska

W Soltan Art Group przygotowaliśmy kolekcję dzieł sztuki Magdaleny Maleny Jankowskiej. To polska artystka, która od wielu lat tworzy oryginalne obrazy akrylowe oraz olejne, malowane na płótnie. Jej twórczość cieszy się zainteresowaniem i uznaniem wśród czołowych malarzy nie tylko w kraju, ale również za granicą, a sama Jankowska niejednokrotnie brała udział w wystawach indywidualnych, a także zbiorowych. Powstawanie jej dzieł można też podziwiać na żywo podczas organizowanych przez nasze wydawnictwo MaloGrań, występów łączących muzykę z malarstwem.

Wspólnie z Magdaleną Maleną Jankowską Michał Sołtan od 7 lat współtworzy MaloGranie — performance, który został doceniony m.in. przez Prezydenta Miasta Sopotu i wystawiany był choćby w Polsce, we Włoszech czy na Cyprze. Podczas wydarzenia Magdalena Malena Jankowska maluje obraz na żywo, a Michał Sołtan komponuje oraz wykonuje autorski repertuar muzyczny.

Kolekcja dzieł sztuki Magdaleny Maleny Jankowskiej na sprzedaż

Nasza propozycja obejmuje ekskluzywne obrazy malowane na płótnie — akrylowe i olejne — będące wyjątkowymi reprezentantami polskiego malarstwa współczesnego. W zdecydowanej większości niezwykłych, nowoczesnych dzieł Magdaleny Maleny Jankowskiej widać jej zafascynowanie morzem oraz otwartymi przestrzeniami. Znaleźć tu można propozycje, w których dominuje połączenie błękitu wody ze złotym piaskiem plaży lub promieni słońca, ale również obrazy z charakterystycznym światłocieniem skupione na miejskiej architekturze. Oferta naszego sklepu z pewnością zainteresuje więc każdego entuzjastę niepowtarzalnego malarstwa.

Piękne, ekskluzywne obrazy do salonu, sypialni i nie tylko

Kolekcja dzieł sztuki dostępnych w naszym wydawnictwie została przygotowana z myślą o miłośnikach oryginalnego malarstwa wzbogacającego wystrój wnętrza w niebanalny sposób. Proponujemy zatem ekskluzywne obrazy, które perfekcyjnie nadają się na przykład do salonu, sypialni albo do ozdobienia eleganckiego korytarza. Są one jednak świetnym wyborem nie tylko do pięknych mieszkań prywatnych, ale również dla mecenasów sztuki, deweloperów czy architektów. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy też Klientów, których interesuje inwestowanie w dzieła sztuki. Co więcej, inwestycja w obrazy wspiera jednocześnie młodych twórców współpracujących z Soltan Art Group.

Jeśli więc interesują Cię malarze, w których warto inwestować, nietuzinkowe dzieła do projektów eleganckich wnętrz albo drogie obrazy wprowadzające do mieszkania wyjątkową atmosferę, skontaktuj się z nami.