PREMIERA! NEW INSIGHTS | INSPIRED BY THE MUSIC OF RAY WILSON 

 
Projekt “New Insights”, to muzyka inspirowana utworami Ray’a Wilson’a, ostatniego wokalisty zespołu Genesis. 

Twórcy:

Marcin Kajper – saksofonista/basista/aranżer/kompozytor/producent oraz członek aktywnego zespołu Raya Wilsona

Kuba Matuszczyk – pianista/kompozytor/producent

Kompozycje znajdujące się na albumie łączą w sobie gatunki szeroko pojętej elektroniki, jazzu, chill-out’u, downtempo.

Na całość projektu składa się dziewięć kompozycji, z których każda reprezentuje autonomiczny gatunek.

69,99 PLN

 
KUP TERAZ
poeci +


POECI+

POECI+

Projekt Poeci +, w którym wzięli udział Limboski, Michał Sołtan, Tymon Tymański, Damian Ukeje to autorskie kompozycje napisane do wierszy Władysława Broniewskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Józefa Baki,  Andrzeja Bursy, Seweryna Goszczyńskiego, Cypriana Kamila Norwida, Stanisława Wyspiańskiego. Zaaranżowane muzycznie przez Miłosza Olenieckiego.

39,99 PLN


KUP TERAZ

Dominika Czajkowska - Północ


DOMINIKA CZAJKOWSKA

Północ

Debiutancka płyta Dominiki Czajkowskiej, na której usłyszymy jej autorskie kompozycje i teksty. „Północ” to płyta osobista i różnorodna. Zawiera w sobie elementy jazzu, ale także popu i innych stylów muzycznych.

39,99 PLN


KUP TERAZ

Milosz Oleniecki Trio


MIŁOSZ OLENIECKI TRIO

Songs For A

Debiutancka płyta Miłosza Olenieckiego „Songs For A”.
Skład Trio to przedstawiciele młodego pokolenia sceny jazzowej: Miłosz Oleniecki (fortepian) – lider projektu, Paweł Zwierzyński-Pióro (kontrabas) oraz Rafał Dutkiewicz (perkusja).

PŁYTA Z AUTOGRAFEM

39,99 PLN


KUP TERAZ

Rafał Dubicki


RAFAŁ DUBICKI

Shadow On The Space

Najnowsza płyta trębacza Rafała Dubickiego to muzyczna podróż po przestrzeni wyobraźni, świata i uczuć, która rzuca różne cienie na otaczającą nas rzeczywistość.

PŁYTA Z AUTOGRAFEM

39,99 PLN


KUP TERAZ

Kopia Kopia Kopia Kopia Dodaj trochę treści
9
11
10
SAG (2)
SAG (3)
12
1
SAG (6)

Poprzednie
Następne

exclusive pack

7xCD +Dzika Kawa

Poszukujesz oryginalnego prezentu?
A może chciałbyś wzbogacić swoją muzyczną kolekcję?

Zamów 7 plyt muzyką jazz, rock i funk, nagraną przez pięciu wyjątkowych artystów, w pakiecie z aromatyczną Dziką Kawą.

Każda płyta zawiera autograf kompozytora.

279,99 PLN


KUP TERAZ

Przy zamówieniu o wartości minimum 150 zł – przesyłka gratis!

9
13

Poprzednie
Następne

MARCIN KAJPER

Elevator Music

Najnowsza płyta saksofonisty Marcina Kajpera.

Współpracował z artystami polskiej sceny jazzowej takimi jak: Andrzej Przybielski, Zdzisław Babiarski, Piotr Biskupski, Grzegorz Nadolny, Zbigniew Wrombel, Filip Wojciechowski, Paweł Pańta, Cezary Konrad, Marcin Pendowski. Jak również z zespołami – Strefa Zero, Samhokin Band, The Ślub, Switch On Quintet, Mamarytmia, Sinatra Project, Wolny Band, Wojtek Korda.W roku 2006 zdobył wyróżnienie solistyczne na festiwalu Big Bandów w Nowym Tomyślu.

39,99 PLN


KUP TERAZ

12
SAG (7)
SAG (8)

Poprzednie
Następne

OLA BŁACHNO

How to be me

„How to be me” to debiutancki album Oli Błachno, wokalistki jazzowej, kompozytorki, autorki tekstów i skrzypaczki. Jest to płyta, której nadrzędną wartością jest melodia; melodia, która w połączeniu z osobistymi tekstami, jazzową harmonią oraz improwizacją oddaje to co jest dla artystki w muzyce najważniejsze.

24,99 PLN


KUP TERAZ

1
3
4
SAG (5)

Poprzednie
Następne

MICHAŁ SOŁTAN

Malogranie

Muzyczne dzieło życia Michała Sołtana – prosto z serca. Mieszanka jazzu, popu, rock’a i dobrej, acz nietuzinkowej piosenki.

Na płycie zagrało 17 wybitnych muzyków, m.in. goście zagraniczni tacy jak Dante Luciani (puzonista m.in. Frank’a Sinatry) czy Russ Spiegel (gitarzysta m.in. Tony’ego Benneta).

Piosenki “Weź”, “Dzieje się”, “Najlepiej”, “Pan Sowa” i “W chowanego” pojawiły się na listach przebojów, a stacje radiowe grają te utwory do dziś. To piękny prezent dla bliskiej osoby.

39,99 PLN


KUP TERAZ

SAG (2)


RAFAŁ DUBICKI

Story About Emotions

Pierwszy studyjny album z kompozycjami Rafała Dubickiego, młodego wirtuoza trąbki, który po latach grania z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Ray Wilson, Michał Sołtan czy zespół Pendofsky, zdecydował się na zaprezentowanie własnych utworów szerszej publiczności. To również pierwsza płyta w katalogu wydawnictwa Soltan Art Group.

39,99 PLN


KUP TERAZ

SAG (3)


MARCIN KAJPER

Living Out Of A Suitcase

Marcin Kajper – saksofonista znany ze współpracy ze znakomitymi muzykami polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej, takimi jak: Filip Wojciechowski, Marcin Pendowski, Zbigniew Górny, Milo Kurtis, Anna Jurksztowicz, Maciej Fortuna, Joanna Dark.

O swojej drugiej płycie pisze:

“Umieściłem na niej utwory które brzmią popowo, jazzowo, a czasem inaczej niż wszystko. Opowiadają o moich różnorodnych doświadczeniach muzycznych. Jak mówią starsi koledzy po fachu: muzykiem się jest, a jazzmanem się bywa.”

39,99 PLN


KUP TERAZ

10


PENDOFSKY

Gumolit

Druga solowa płyta Marcina Pendowskiego, która w konsekwentny sposób rozwija jego styl zaprezentowany na debiucie.

Nominowany dwukrotnie do nagrody Fryderyki ( z zespołem Artrosis), współkompozytor muzyki do filmu „ Solidarność. Początek Rewolucji”. Współpracował z wieloma artystami sceny jazzowej: Kubą Stankiewiczem, Grzegorzem Nagórskim, Eleine Simpson, Velerie Scott, Piotrem Baronem, Henrykiem Miśkiewiczem, Moniką Borzym, Milo Kurtisem.

Pendofsky jest również członkiem zespołu Fisz Emade Tworzywo, z którym dostał Złotą i Platynową płytę za album „Mamut”, a obecnie promuje płytę grupy „Drony”. Wieloletni współtwórca magazynu Basista, gdzie prowadzi warsztaty basowe, testy starych instrumentów i wywiady z muzykami.

39,99 PLN


KUP TERAZ

11


MARCIN PENDOWSKI

Pendofsky

Pendofsky jako pierwszy współczesny basista – solista zdecydował się nagrać album na starych zapomnianych instrumentach z czasów Bloku Wschodniego, zwanych Komunobasami. Paradoksalnie dzięki temu płyta brzmi świeżo i bardzo interesująco, co doceniła krytyka i fani. Specjalnym gościem występującym na płycie jest Rey Ceballo, który grał na instrumentach klawiszowych w słynnym kubańskim zespole Buena Vista Social Club. Pendofsky został nagrodzony nagrodą Mateusza Trójki w 2015 roku w kategorii – debiut jazzowy

39,99 PLN


KUP TERAZ